Augusztus 13.

vasárnap

13:00 – Népi játszótér, játszóház, kézműves foglalkozás

15:00 - Fúvószene táncritmusban - sördélután a Heimatklang Zenekarral (Taksony)

17:30 – Az Alma Együttes koncertje

20:00 – HONEYBEAST-koncert

Augusztus 14.

hétfő

13:00 – Népi játszótér, játszóház, kézműves foglalkozás

17:00 – Bukfenc - a Garabonciás Együttes gyerekműsora

17:30 – Filmslágerek, musicalek, könnyűzenei átiratok a Monarchia Szimfonikus Zenekar előadásában

19:00 – LULU - zenés bűnügyi vígjáték 2 részben -
az Ivancsics Ilona és Színtársai Színház előadása

21:00 – Az Očajne Domačice (Szerbia - Niš) - (Prvi Ženski Bend, vagyis Első Női Zenekar) koncertje

22:00 – "Talpalávaló" - zene: Marosi Zoli és Wolf Rudi

Augusztus 15.

kedd

13:00 – Népi játszótér, játszóház, kézműves foglalkozás

17:00 – A Holló Együttes gyermekműsora

18:00 – A „Kićo és Barátai” - koncert

18:30 – A Tököli Art Fitness Sportegyesület és a DancEarth TáncSport Egyesület bemutatója, valamint hastánc bemutató

 

„ITTHON VAGYUNK”

19:30 – Kórusmuzsika, népzene, néptánc

Közreműködnek: tököli énekkarok, zenekarok, néptánc együttesek és vendégeik

22:00 – „Talpalávaló” – Disco: BuliZoona

Augusztus 16.

szerda

13:00 – Népi játszótér, játszóház, kézműves foglalkozás

17:00 – Zene-bona, szana-szét - a Palinta Társulat interaktív gyerekműsora

18:30 – A Fool Moon Vokálegyüttes koncertje

19:30 – TÁNCPANORÁMA I.

Indonézia

Mexikó

Szardínia

Szerbia

22:00 – „Talpalávaló” – zene: Horváth János - „Matyi”

Augusztus 17.

csütörtök

13:00 – Népi játszótér, játszóház, kézműves foglalkozás

17:00 – Egyszer egy királyfi – a Kuttyomfitty Társulat gyerekműsora

18:00 – A Balogh Kálmán Gipsy Cimbalom Band koncertje

 

19:30 – TÁNCPANORÁMA II.

Chile

Kanada

Kolumbia

Litvánia

 

22:00 – „Talpalávaló” – zene: Benetton Band

Augusztus 18.

péntek

13:00 – Népi játszótér, játszóház, kézműves foglalkozás

17:00 – A Kolompos Együttes műsora, táncháza

18:00 – A Ferenczi György és a Rackajam - koncert

 

19:30 – TÁNCPANORÁMA III.

Baskíria

Costa Rica

Lengyelország

Paragauay

 

22:00 – „Talpalávaló”„Rác bál” a Kolo Zenekarral
mv.: Marko Kukobat (Belgrád)

Augusztus 19.

szombat

13:00 – Népi játszótér, játszóház, kézműves foglalkozás

17:00 – Állati ki-mit nem tud - a Pódium Színház gyermekelőadása, Sztárvendég: VUK

 

19:30 – TÁNCPANORÁMA IV.

Brazília

Grúzia

Honduras

Portugália

 

22:00 – „Talpalávaló” – zene: Fliyng Times
(a 60-as évektől napjainkig)

Augusztus 20.

vasárnap

15:00 – Jelmezes felvonulás 18 ország részvételével (rossz idő esetén elmarad)

 

16:00 – NEMZETKÖZI FOLKLÓRGÁLA

 

21:00 – Zenés tűzijáték (az általános iskola tetejéről)

21:30 – Fesztiválzáró utcabál

Nosztalgia Dance Band

Az augusztus 20-i programok díjmentesek.